Niespotykane faktury na ścianach

Tapety natryskowe - Tapeta z pistoletu

DECOR

Oferujemy praktyczną, ekologiczną i wyjątkowo efektowną formę dekoracji ścian – tapety natryskowe. Są to wielobarwne struktury będące połączeniem kolorów i wzorów. Takie powłoki charakteryzują się niespotykani fakturami, dzięki czemu staną się prawdziwą ozdobą domowych lub firmowych wnętrz. Pięknie będą prezentować się w: salonie, przedpokoju, jadalni, biurach, firmowych recepcjach czy dużych holach. Dostępne są wzory matowe oraz błyszczące z dodatkami drobin brokatu. Bogate wzornictwo sprawia, że tapety natryskowe wpiszą się w aranżacje w stylu klasycznym, nowoczesnym oraz glamour.

Czekamy na Twoje pytania!

Niespotykane faktury na ścianach

Tapety natryskowe - Tapeta z pistoletu

DECOR

Tapety natryskowe nakładane są na ściany pistoletem pneumatycznym. Można je stosować na większość nawierzchni. Stworzona w ten sposób powłoka, jest łatwo zmywalna. Właściwości antystatyczne sprawiają, że na tej dekoracji ściennej nie osadza się brud i kurz. Rozwiązanie to łączy wysoką estetykę z właściwościami praktycznymi i znakomicie sprawdzi się nawet w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu (recepcje, poczekalnie, placówki handlowe).

Tapety natryskowe Gotele

Aplikujemy tapety natryskowe Gotele

DECOR

Gotele – to jedna z najpopularniejszych technik dekoracyjnych. Jej ojczyzną jest Półwysep Iberyjski. Tapety natryskowe Gotele wyróżniają się bogatym wzornictwem, które pozwala stworzyć ekskluzywne wykończenia ścian. Tapeta ma postać gęstej masy, którą należy nałożyć specjalnych pistoletem. Tego rodzaju tapety są łatwe w aplikacji i dobrze maskują wszystkie nierówności. Można je nakładać na sufity lub ściany bez konieczności wcześniejszego wygładzania powierzchni (struktura może być delikatna bądź grubsza).

Tapety natryskowe Gotele są odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Można je pokryć lakierem, dzięki czemu powłoka będzie wodoodporna. Gdy chcemy uzyskać efekt rozświetlonego wnętrza, można dodać do masy brokat.

Tapety natryskowe Gotele da się malować niemal wszystkimi farbami, co pozwala szybko odnowić ściany.

porownanie-sciany-2porownanie-sciany-1

Dialcolor – to wielokolorowe tapety natryskowe, które tworzą gładką powłokę dekoracyjną. Takie tapety doskonale sprawdzają się w często użytkowanych pomieszczeniach (np. w obiektach użyteczności publicznej), ponieważ są odporne na zniszczenia mechaniczne, zabrudzenia oraz zmywanie (aby odświeżyć powłokę, wystarczy użyć wody z mydłem).

Tapety natryskowe Dialcolor pozwalają, w dowolnym momencie, korygować powierzchnię bez konieczności malowania całych ścian.

Masę nakłada się jednowarstwowo. Powłoka szybko schnie, dzięki czemu pomieszczenie już po kilkunastu godzinach może być normalnie użytkowane. Tapetę Dialcolor należy nakładać na wygładzone ściany, ponieważ nie kryje ona nierówności tak dobrze, jak Gotele.

Nasza ekipa posiada bogate doświadczenie w aplikacji tapet natryskowych. Zapewniamy sprawdzenie jakości ścian, zaprezentowanie wzorników, szczegółowy kosztorys i precyzyjnie wykonaną usługę.

Tapety natryskowe Dialcolor

Aplikujemy tapety natryskowe Dialcolor

DECOR
malowanie-pensjantu-perla-2-1536x1152