Wysokiej jakości agregaty do farb

Malowanie hal i magazynów

DECOR

Jedną ze specjalności naszej firmy jest malowanie natryskowe hal o różnym przeznaczeniu oraz powierzchni. Zatrudniamy wykwalifikowaną ekipę posiadającą bogate doświadczenie w branży. Dysponujemy wysokiej klasy agregatami, które pozwalają nam szybko i precyzyjnie malować nawet największe powierzchnie.

Czekamy na Twoje pytania!

1000 metrów dziennie

Najszybszy sposób pomalowania dużych ścian

DECOR

Malowanie agregatem hydrodynamicznym znakomicie sprawdza się w obiektach wielkogabarytowych, ponieważ technika ta pozwala jednemu pracownikowi pomalować nawet 1000 m2 powierzchni dziennie – jest to około 4 razy więcej niż w przypadku tradycyjnego malowania ręcznego za pomocą wałków lub pędzli.

Ciśnienie farby 220 bar

Malowanie hal - na czym polega?

DECOR

Malowanie hal najczęściej polega na pokryciu powierzchni farbą w jednym kolorze. I właśnie, dlatego polecamy tutaj technologię bezpowietrzną, która została stworzona z myślą o uzyskaniu gładkich powierzchni. Agregat hydrodynamiczny (bezpowietrzny) wytwarza ciśnienie oleju, który wprawia w ruch membranę pompującą farbę do węża.

Ciśnienie na dyszy (około 220 bar) pozwala rozbić dowolną farbę na cząsteczki i wytworzyć strumień stożkowy. Taka budowa agregatu umożliwia pomalowanie nawet najbardziej niedostępnych powierzchni. Metoda ta znakomicie sprawdza się przy blachach falowanych i prostych, profilach i innych elementach konstrukcji stalowych.

Malowanie agregatem pozwala nakładać farby: olejne, emulsyjne (dyspersyjne), alkidowe, epoksydowe, poliuretanowe i inne. Dzięki temu możemy szybko i precyzyjnie pomalować stal, żelazo lub żeliwo. Metoda natryskowa daje gładką, idealnie równą powierzchnię, pozwala uniknąć zróżnicowania grubości struktury nałożonej farby. Farba pokrywa ewentualne nierówności materiału i tworzy wysokiej jakości powłokę (metody tradycyjne nie pokrywają wgłębień i innych nierówności).

Zalety malowania hal agregatem

Oferowane malowanie hal agregatem jest ekonomiczne. Wykorzystanie technologii hydrodynamicznej pozwala uzyskać idealnie równą powłokę już po jednokrotnym nałożeniu farby. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo na materiale przy jednoczesnym lepszym pokryciu powierzchni. Powierzchnia schnie niecałe 24 godziny, co pozwala szybko rozpocząć użytkowanie pomalowanego pomieszczenia. W przypadku hal produkcyjnych czy magazynowych, takie rozwiązanie wyeliminuje przestoje w pracy spowodowane odświeżaniem pomieszczeń.

Zajmujemy się zarówno malowaniem hal remontowanych, jak i pracujemy przy wykończeniach nowych obiektów.

Oferujemy malowanie agregatem hydrodynamicznym hal:

  • magazynowych
  • produkcyjnych
  • handlowych
  • sportowo-widowiskowych i innych

Usługa obejmuje malowanie ścian wewnętrznych.

Tapety natryskowe Dialcolor

Jakie farby stosujemy w malowaniu natryskowym?

DECOR