Malowanie elewacji

Jedną z naszych specjalności jest odnawianie elewacji. Klientom zapewniamy kompleksowe przygotowanie tynku do malowania. Nasza ekipa może zająć się:

  • myciem elewacji
  • gruntowaniem
  • naprawą wszelkich uszkodzeń

Farby nakładamy dopiero na odpowiednio przygotowane powierzchnie, co zapewnia doskonałe pokrycie całej ściany wybranym kolorem i uzyskanie równomiernej powłoki.

Malujemy agregatem

Malowanie elewacji wykonujemy metodą natryskową. Wykorzystanie agregatów hydrodynamicznych pozwala nam przyspieszyć prace i zwiększyć ich precyzyjność.  Metoda natryskowa umożliwia uzyskanie wydajności nawet do 4 m2/minutę. W ciągu dnia, tylko jeden nasz pracownik jest w stanie pomalować nawet kilkaset metrów kwadratowych powierzchni. Nowoczesnym agregatem może posługiwać się jednocześnie nawet 2 osoby – takie rozwiązanie pozwala jeszcze bardziej przyspieszyć tempo prac. Doskonale wiemy bowiem o tym, że malowanie elewacji jest uciążliwe dla osób przebywających w budynku.

Malowanie natryskowe agregatem wiążę się z oszczędnością materiału, ponieważ większość farby trafia na malowaną powierzchnię, a nie jest rozchlapywana. To zapewnia czystość pracy i mniej sprzątania po remoncie.

Wykorzystanie agregatu pozwala bardzo sprawnie dotrzeć do trudnodostępnych miejsc oraz uniknąć tzw. „złączeń”, co jest bardzo ważne przy malowaniu dużych powierzchni.

Jakie elewacje malujemy?

Wykorzystanie szybkiej techniki malowania natryskowego, pozwala nam sprawnie realizować nawet największe zlecenia. Podejmujemy się malowania elewacji:

  • domów jednorodzinnych
  • domów w zabudowie szeregowej
  • budynków wielorodzinnych
  • obiektów komercyjnych (budynki biurowe, usługowe, handlowe)
  • obiektów przemysłowych

Metoda natryskowa pozwala sprawnie i bardzo dokładnie nakładać praktycznie każdą farbę dostępną obecnie na rynku. Naszym klientom możemy pomóc w doborze odpowiedniego materiału, który najlepiej sprawdzi się w konkretnych warunkach (znaczenie ma rodzaj struktury ścian czy oddalenie budynku od ulicy).

Malowanie elewacji agregatem polecamy do tynków strukturalnych. Pistolet hydrodynamiczny doskonale sprawdza się w przypadku struktur typu „baranek” (powierzchnia „ziarnista”) oraz tynków typu „kornik” (powierzchnia z wyżłobieniami – kanalikami przypominającymi te drążone przez owady). Malujemy tynki silikonowe, silikatowe, akrylowe.

Tworzymy wizytówkę budynku

Szczególną wagę przykładamy nie tylko do tempa prac, ale także do staranności wykonania. Nasi pracownicy doskonale wiedzą o tym, że elewacja jest najbardziej widoczną częścią budynku i stanowi jego wizytówkę. Dlatego nie pozwalamy sobie na żadne, nawet najdrobniejsze, niedociągnięcia. W przypadku, gdy na powierzchni dostrzeżemy uszkodzenia, zawsze zajmujemy się ich dokładną naprawą i zagruntowaniem. Dbamy o to, aby oferowane malowanie pozwalało uzyskać dekoracyjną powłokę, która przetrwa długie lata w niezmienionym stanie.

Kliknij w wybrane zdjęcie, aby powiększyć: